Przejdź do głównej treści

O firmie

Trochę o nas...

ZAWITEX Sp. z o.o. został założony w 1993 roku jako spółka z kapitałem niemieckim.

Swoją działalność rozpoczął od produkcji poduszek krawieckich, w 1995 uruchomiony został dział pikowalni, natomiast kolejnym krokiem było stworzenie w 2001 roku nowoczesnej linii produkcyjnej poduszek tapicerskich. Od 2006 ZAWITEX wchodzi w skład grupy HELSA – światowego lidera w produkcji wkładów barkowych, posiadającego swoje zakłady produkcyjne na całym świecie.

27 lat

Dziś jesteśmy jednym z największych i najlepszych w branży przedsiębiorstw funkcjonujących zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych.

Najnowsze trendy...

Interesują Cię najnowsze trendy? Poznaj ofertę firmy Helsa

Firma Helsa, w której skład wchodzi Zawitex, dwa razy w roku prezentuje kolekcję najnowszych trendów wkładów barkowych (męskich i damskich). Jesli interesuje Cię aktualna oferta firmy, skorzystaj z odnośnika poniżej.

Zobacz aktualną ofertę

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
ZAWITEX nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu